Kes me oleme?

Tere!

Meie blogi lugedes võis teil kindlasti tekkida küsimus, et kes me sellised oleme ja miks me seliseid asju kirjutame. Siin sellele nüüd vastamegi! (Ja kui ei tekkinud selliseid küsimusi, siis ikkagi vastame. Sest meile meeldib endast rääkida.)

Lühidalt öeldes, oleme perekond Must. Ema Keiu, kes varem oli Kriit ja isa Karl, kes on terve elu üks must olnud. (No offense to black people.) Ja siis väike Stella, kes küll siia vaevalt ise veel kirjutab, kuid keda siin ilmselt kohtab kõige tihedamini. (Beebiblogi! Beebiblogi? Beebiblogi…)

Selleks, et aga aru saada, et miks me sedasi kirjutame ja miks me just selliseid asju kirjutame, tuleb veidi meie tausta veel seletada. (Mitte et me teid tumbajumbadeks peaks, aga meile meeldib endast rääkida.) Nimelt on meie näol tegemist koomikute perekonnaga, mis sai alguse tänu Comedy Estoniale, mille üritusel me tuttavaks saime. Isegi pulmad sai peetud väga humoorikal ja koomilisel viisil ja kuna meil palju aega lavale ronimiseks ja seal esinemisteks ja nalja tegemiseks enam suurt pole, siis peame ennast kuskil välja elama (sest meile siiski meeldib endast rääkida). Otsustasime seda teha siin, sest mis on veel parem kui oma elust või ennast puudutavatest asjadest rääkida. (Kommid. Kommid on paremad. Ja koogid. Kommidest tehtud koogid!!!)

Head lugemist!
Karl ja Keiu

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s