Lühidalt, sest aeg on taastumatu ressurss, mida kunagi pole. Üksvahe sai mõeldud, et kuda me viime latse sedasi vanavanemate silma alt ära Euroopasse. Nad jäävad ju sedasi nii paljust ilma, kui meie oma Suurt Plaani teostama hakkame. Siis tuli absobloodybriljantne mõte vanaemasid-vanaisa-onusid-tädisid meie ja tipsi tegemistega blogi kaudu kursis hoida. Ja kuna if you build it, it will come, siis mõeldud-tehtud – hakkasimegi blogima ammu enne seda, kui Suur Plaan silmapiiril.

Nüüd siis on käes. Ise build‘isime, omad vitsad peksavad. Asjalood on nüüd sedasi, et mitte meie ei võta oma klassikalist tuumikperet ega kebi ära Euroopasse ja ei tilbenda vanavanematele siitkaudu aeg-ajalt postitusi, mis neile ainult nina alla hõõruvad fakti, et nende pesamunatiburullikene on nelja tuule poole viidud, vaid mina ise olen see, kes nüüd mitmeks ajaks nelja tuule poole lendles. Emme saadeti ära eksamiks valmistumise boot camp‘i (mitteametlik ametlik sõnakasutus ja no fun allowed). Aga see on suur samm meie Suure Plaani suunas ja siin olek on suur privileeg ja *sisesta veel positiivseid motivatsioonilauseid, mis lasevad öösiti magada, kui laps on miljardi valgusaasta kaugusel*. Aga iga päevaga läheb paremaks, sest iga päev viib mu lähemale kojuminekule.

Loodetavasti siis läheb blogi asja ette ja Karl paneb minu meeleheaks siia järjest postitusi sellest, mis moosi latsekese hommikupudru peale pannakse (pictures or it didn’t happen) ja mitu ampsu ta isuga enne ära sõi, kui kõht täis sai ja ta nalja pärast purtu mööda maja laiali sülitama hakkas (pictures or it didn’t happen). Insert many AWWWWWWWWWWWWWWWs. Kaksikveede arv on võrdelises seoses kilomeetritega sinu ja lapse vahel ja pöördvõrdelises seoses lapse ja sinu geenide kauguse vahel.

Käsilased kolmekesi

Vabalt oleks võinud lapse kaasa võtta, ta on oma punase juuksetutiga täitsa keskmine belglane valmis.

Advertisements